• Slider

Medewerkers

Foto Arja Broenland

Arja Broenland, directeur-bestuurder

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

T 030 - 291 60 90
E directiesecretariaat@nfk.nl

Foto Claudia Schröder

Claudia Schröder, projectleider kwaliteit van zorg

Werkdagen: maandag, woensdag en vrijdag

T 030 - 291 60 90
c.schroder@nfk.nl

Foto Corrie Damstra

Corrie Damstra, secretariaatsmedewerker

Werkdagen: maandag, woensdag en donderdag

T 030 - 291 60 90
E c.damstra@nfk.nl

Dorien Tange, senior beleidsmedewerker

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

T 030 - 291 60 96
d.tange@nfk.nl 

Foto Ella Visserman

Ella Visserman, projectleider

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag

T 030 - 291 60 90
E e.visserman@nfk.nl

Foto Gayle Lemain

Gayle Lemain, administratief medewerker

Werkdagen: maandag, dinsdag en vrijdag

T 030 - 291 60 90
E g.lemain@nfk.nl

Foto Irene Dingemans

Irene Dingemans, sr. beleidsmedewerker kwaliteit van zorg

Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag

T 030 - 291 60 99 | 06 - 27 46 84 34
i.dingemans@nfk.nl

Iwanna de Jonge, Marketing & Communicatie (online)

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

T 030 291 60 90

E i.dejonge@nfk.nl 

Sifra Huijgers, Communicatie & Multimediadesigner

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

T 030 291 60 90

E s.huijgers@nfk.nl

Dorien van Benthem, Projectleider Transparantie

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

T 030 291 60 90

E d.vanbenthem@nfk.nl

 

 

Foto Maggie Melo Livramento

Maggie Melo Livramento, directiesecretariaat

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

T 030 - 291 60 97
E directiesecretariaat@nfk.nl

Foto Maria Abrahamsz

Maria Abrahamsz, directiesecretariaat

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

T 030 - 291 30 74
E directiesecretariaat@nfk.nl

Foto Marlijn Caspers

Marlijn Caspers, projectleider voorlichting

Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag

E m.caspers@nfk.nl

Miranda Freriks, sr. beleidsmedewerker

Werkdagen: maandag, dinsdag, en donderdag

T 06 - 42 30 32 12
E m.freriks@nfk.nl

Foto Pauline Evers

Pauline Evers, beleidsmedewerker medicijnen

Werkdagen: dinsdag, woensdag, donderdag

T 030 - 291 60 93
E p.evers@nfk.nl

Foto Sandra Elsing

Sandra Elsing, relatiebeheerder en financiële administratie

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

T 030 - 291 60 95
E ledenadministratie@nfk.nl

Foto Susan Boereboom

Susan Boereboom, relatiebeheerder

Werkdagen: maandag, donderdag, vrijdag

E ledenadministratie@nfk.nl

Foto Vivian Engelen

Vivian Engelen, projectleider kwaliteit van zorg

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

T 030 - 760 33 64
v.engelen@nfk.nl

Foto Zillah Roelofs

Zillah Roelofs, relatiebeheerder

Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag

T 030 - 291 60 90
z.roelofs@nfk.nl